Su rugsėjo 1-aja

j0400050

(salisbury.edu/nuotrauka)

Rytoj rugsėjo 1-oji. Nauji mokslo metai. Skambutis, šurmulys, pamokos, kolegos, mokiniai. Malonūs komponentai, bent jau man. Dirbsiu jau 3-čius metus, gal todėl užsidegimas ir nepradingęs.

Viena kolegė nuolat ragina siekti kai ko daugiau. Neužsisėdėti mokykloje. Tačiau man šis darbas patinka. Turiu nemažai neįgyvendintų sumanymų, todėl norisi juos realizuoti. Nors kildavo visokių minčių, kartais norėdavosi viską mesti. Juokingai skambėdavo kalbos, kad mokytojo darbas – rojus: atlyginimas užtikrintas, fiziškai dirbti nereikia, atostogos ilgos. Gal būt… Bet per mokslo metus emocinis krūvis be galo didelis.

Šiais metais bus kiek lengviau. Išsipildė svajonė – gavau kabinetą. Baigsis lakstymai per visus aukštus ir projektoriaus ar žemėlapio tampymas, o ir auklėtiniai turės kur plėtoti savo užklasinę veiklą.

IMG_2522 

IMG_2523

Sveikinu visus dar kartą! :)

You can leave a response, or trackback from your own site.

6 Responses to “Su rugsėjo 1-aja”

 1. ežiukai says:

  Su! Linkiu įgyvendinti tuos sumanymus ir prigalvoti dar naujų ;). Linkiu tokio pat entuziazmo visus mokslo metus, įdomios veiklos saulėtame kabinete, bent keleto mokinių “užkrėstų” geografija ir turiningų pamokų.

  P.S. O kodėl kabinete tiek mažai suolų?

 2. Gedzis says:

  Tomai sveikinimai rugsėjo pirmosios proga :)
  P.S. Laukiam rezultatų apie naujos sistemos funkcionalumą :)

 3. altajus says:

  Ačiū Rasa, tai buvęs pradinių klasių kabinetas, todėl nuotraukos darytos suolų keitimo laiku :)
  Dėkui ir tau Gedi, žiūrėsim kaip ten su ja bus…

 4. savas kampas yra gėris :) su kuo ir sveikiname :)

 5. [...] nuo savojo. Jau esu minėjęs apie tai, kad po dviejų metų “blaškymosi” pagaliau apsistojau nuosavame kabinete. Dvi savaitės čia darbuojuos. Kol kas jis tuštokas, trūksta priemonių, nėra kada pateikti [...]

 6. Marylouise says:

  This post has helped me think things thgoruh

Leave a Reply