Stylish Blogger Award vėl siaučia

100_3822

(huffygirl.wordpress.com/nuotrauka)

Tinklaraščių tarpe vėl plinta Stylish Blogger Award. Gal ir būčiau likęs pasyvus stebėtojas jei ne du mane „užkrėtę“ tinklaraščiai. Maloniausiu paminėjimu tapo pono Rokiškio sakinys „Tačiau Altajaus blogas – visiška priešingybė: tai tinklaraštis, kur lankosi žmonės, tikintys žiniomis ir švietimu. Tai tie, kas nori pasaulį padaryti gražesniu“. Savimeilę paglostė nerealiai. Atsimenu siekį pakliūti į nezinau.lt blogoramas. Dabar tai atstoja Rokiškis. Tiesiog jautiesi įvertintas jei tave kartais paskaito profesionalai.

Antrasis „infekcijos šaltinis“ – Ligitos Ligi Dangaus. Pastebėjau ją apsilankančią mano tinklaraštyje. Malonus žmogus, kurio komentarais visada džiaugiuosi. Ačiū Ligita. Gera žinoti, kad randi pas mane kažką įdomaus.

Ir lai Užkalnis eina velniop su savo eiliniu spjaudymu į viską. Man patinka skaityti kitų tinklaraščius, man patinka tokios bendruomeniškos akcijos, man patinka žinoti, kad esu skaitomas.

7 dalykai apie mane. Banaliai ir trumpai…

1. Nemėgstu balandėlių. Neturiu ko pridurti, na nepatinka…

2. Mėgstu CS (Counter-Strike). Tiksliau reikėtų sakyti – mėgau. Pamenu, tik pradėjęs mokytojauti sėdėdavau su mokinukais kokiam „serve“ ir piškindavau. Žinau žinau, sakysite nesveika, blogis ir t.t., bet buvo įdomu nors tu ką.

3. Klausausi įvairios muzikos (banalu). Pradedant rusiška ir baigiant hip hopu. Šiuo metu traukia tokie lengvi hauso ritmai, tikrindamas mokinių darbus visada klausausi jų. Padeda nuraminti nervus, turbūt suprantate kodėl (juokauju žinoma).

4. Studijų metais esu rašęs eilėraščius. O kas jų nerašė. Jaunystė, daug emocijų, išgyvenimų, nelaimingų meilių. Rezultate popieriaus lapas, pieštukas ir besirimuojantys žodžiais.

5. Nemoku taisyklingai rašyti. Kai kurie piliečiai čia užsukę yra išdėję mano gramatikos sampratą į šuns dienas. Sakė esu beraštis ir bėgėtis mokytojas, nes mokiniai užsuka, skaito mano rašliavą ir mokosi kaip reikia netaisyklingai rašyti. Ir kaip aš dar dirbu tokį darbą…

6. Svajoju apie planšetę. Esu pakvaišęs kaip noriu ją įsigyti. Deja tam tikri subjektyvūs veiksniai neleidžia išsipildyti mano svajonei.

7. Niekaip nesugebu planuoti. Pats graudžiausias prisipažinimas. Plačiau nekomentuosiu, nes ir taip daug pasakiau.

Štai 7 dalykai apie mane. Rašiau greitai ir ekspromtu. Sako tokios išpažintys labiausiai atspindį žmogaus asmenybę. Reikėtų estafetę perduoti toliau. Galėčiau išvardinti daug mylimų tinklaraščių (tą dariau jau). Šiam kartui paminėsiu du mano mokinių tinklaraščius. Laikas ir jiems įsijungti į Lietuvišką blogosferą:

· Žymantėlio blogas – rimtas, įdomiai mintis dėstantis jaunas žmogus. Kartais kandus ir per karštai reaguojantis į tam tikras situacijas, gal todėl vis laukiu naujų jo įrašų.

· Laimono blogas – kiek santūresnis žmogutis, bet tai nereiškia, kad neįdomus. Savaip matantis pasaulį, vien dėl to verta apsilankyti Laimono tinklaraštyje.

3 Comments

 1. said:

  Reikėjo paminėti 5 tinklaraščius :)

  February 20, 2012
  Reply
 2. said:

  Kaip ten sako “sufeilinau” :) Tiek to, užteks 2 :)

  February 20, 2012
  Reply
 3. Panda said:

  ir tu esi meška…:)

  February 27, 2012
  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *