Internetas, knygos, baidarės…

1339

Pagaliau namuose vėl veikia internetas. Beveik tris dienas teko skambinėti ir klausinėti kada bus viskas sutvarkyta. Iš vienos pusės tai išėjo į gerą. Su malonumu pasinėriau į knygų skaitymą. Nepastebėjau kaip verčiu paskutinį puslapį “Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu” ir “Pasaulio istorija”. Čekuolio mintys ypatingai patiko, todėl ant stalo jau padėta ir antroji jo knyga “Staigmenos ir kiti žinomi dalykai”.

Savaitgalis buvo skirtas plaukimui su baidarėmis. Pasirinkome mums gerai žinomą upę Ventą, kuri teka ir pro mano gimtąjį Ventos miestelį. Palyginus su plaukimu Minija, tai buvo atsipalaidavimas. Praktiškai nesutikome slenksčių ar itin seklių vietų. Iš 15 kilometrų atkarpos trečdalį dreifavome susikibę. Smagu…

10 Comments

 1. povilas said:

  plaukiau liepos viduri 3 dienas minija nuobodziau buti negali!!! palyginus su uzpreitu metu dubysa(teko ir verstis ir iskristi is baidares ir gerti samogona del salcio) cia visiskai ner ka veikti irkluoji ir viskas ir tie slenksciai jokio extreemo. Baidareje sroves nesijaucia. Na buvo labai nuobodu ir dar nudegiau kojas iki pusliu :D ir minges nepasiekem nes acibodo irkluoti. Daugiau niekad neplauksiu tokia upe. Na aisku cia kiekvienam pagal poreikius :)

  July 29, 2010
  Reply
 2. said:

  povilai – tai taip, kiekvienam poreikiai vis kitokie, labai daug kas priklauso nuo kompanijos ir plaukimo tikslo.

  July 29, 2010
  Reply
 3. said:

  Matyt, nesuprantu aš tokio poilsio, kur 5 km dreifas dachujamaranu yra laikomas gėriu… :)

  Prieš porą savaičių taškėmės Mera. Va ten tai gerulis :D Nesutikom daugiau nė vienos chebros, išvartos tokios, kad didžiąją dalį galima buvo su sumanumu praeit, bet kadangi relaksacinis plaukimas buvo, tai daugmaž kas pusvalandį visi pliupsėjo į vandenį ir perkėlinėjo baidas, daug negalvodami :) Smegenys prasivalė totaliai, kūnas padirbėjo kaip reikiant, miegojosi nerealiai. Rokenrolas!

  Antrą dieną plaukiant Žeimena vos neužmigom. Autostrada, blyn…

  July 29, 2010
  Reply
 4. said:

  Adis – kaip ir minėjau, kiekvienam savo. Kitu laiku, kitomis sąlygomis ir aš neatsisakyčiau “išsitaškymo” :) Šį kartą viskas buvo orientuota į ramų pasiplaukiojimą.

  July 30, 2010
  Reply
 5. Aušra said:

  aš jau 12 metų iš eilės plaukiu kanojom ;) labiausiai patiko plauti Šventosios ištakomis, kai prieš 12 metų upė buvo skirta ekstremalams ;), kadangi buvo visiškai nevalyta… va ten tai buvo įdomu… žeimena – jo… poilsis, tačiau visiškai žaliems ir jos pakanka… ;)

  July 30, 2010
  Reply
 6. Laima said:

  O man teko klasika – Ūla. Tik tokio partnerio dar nesu turėjus – tingaus pagyvenusio vokiečio, kuris mokėjo vairuoti vieninteliu būdu – stabdant.

  August 12, 2010
  Reply
 7. said:

  hehehe, Ūla man visai patiko.

  January 14, 2011
  Reply
 8. said:

  Šventosios upė Aukštaitijoj irgi puiki… :)

  April 17, 2012
  Reply
 9. Geras dalykas tos baidarės…kasmet plaukiame su šeima :) šiais metais planuoname plaukti Ūlo upe.

  May 20, 2013
  Reply
 10. Hello, yup thyis article is in fact fastidous and I have learned lott of things from it regarding blogging.

  thanks.

  October 16, 2014
  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *